خردل وحشی حکایت پادشاه عربستان عربستان سعودی

خردل وحشی: حکایت پادشاه عربستان عربستان سعودی بین الملل ملک سلمان عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر

گت بلاگز یزد اهمیت اسناد و لزوم توجه زیاد به اسناد اداری

اگر ملتی گذشته خود را فراموش کند، هیچ آینده روشنی را نمی‌توان جهت او تصور کرد.

اهمیت اسناد و لزوم توجه زیاد به اسناد اداری

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت جوان از یزد؛ داود پاک‎‎طینت مدیر مرکز اسناد و كتابخانه ملی يزد با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان اشکذر به تشریح اهمیت اسناد و لزوم توجه زیاد به اسناد اداری پرداخت.

پاک‎‎طینت اسناد را نشان دهنده اصالت و گذشته یک ملت دانست و گفت: اگر ملتی گذشته خود را فراموش کند، هیچ آینده روشنی را نمی توان جهت او متصور بود.

عبارات مهم : آمادگی

وی از کلیه مدیران شهرستان اشکذر خواست تا نسبت به بایگانی های خود حساسیت داشته باشند و طبق قانون از اسناد اداری مواظبت کنند.
مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان با اعلام آمادگی جهت ارزشیابی اسناد ادارات شهرستان، گفت: هر اداره ای که میل به داشته باشد، مرکز اسناد آمادگی دارد تا نسبت به اعزام کارشناس جهت ارزشیابی اسناد اقدام كند.
پاک طینت همچنین به اهمیت اسناد اهدایی اشاره کرد و خواستار توجه جدی آنان به اسناد موجود در خانواده های مشهور شهرستان شد .
وی در آخر خاطرنشان کرد: این مرکز آمادگی دارد ضمن پذیرش اسناد اهدایی خانواده ها، در صورت میل به آنها را خریداری کند یا به صورت دیجیتال در مرکز ثبت کند.
مدیریت اسناد و کتابخانه ملی استان یزد به منظور گرد آوری، سامان دهی و اطلاع رسانی اسناد و مدارک استان در سال 1380 تاسیس و پایه گذاری شد.
این مدیریت وظیفه حساس و خطیر شناسایی، جمع آوری، ارزشیابی، طبقه بندی و حفظ و نگهداری اسناد ادارات و نهادها و همچنین اسناد اهدایی خانواده ها را برعهده دارد.
انتهای خبر/ ی

واژه های کلیدی: آمادگی | مدیریت | مدیریت | خانواده | استان یزد | اعلام آمادگی | اسناد تاریخی | اصلالت گذشته

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog