خردل وحشی حکایت پادشاه عربستان عربستان سعودی

خردل وحشی: حکایت پادشاه عربستان عربستان سعودی بین الملل ملک سلمان عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر

گت بلاگز اخبار پزشکی کافئین به تقویت ریشه های مو کمک می کند

کافئین، همانطور که باعث اصلاح عملکرد ذهنی و توان افراد می گردد، مصرف موضعی آن باعث ایجاد همین حالت در ریشه های مو می‌شود. 

کافئین به تقویت ریشه های مو کمک می کند

کافئین به تقویت ریشه های مو کمک می کند

عبارات مهم : کافئین

کافئین، همانطور که باعث اصلاح عملکرد ذهنی و توان افراد می گردد، مصرف موضعی آن باعث ایجاد همین حالت در ریشه های مو می شود.

به گزارش مهر، امروزه ریزش مو و ضعیف بودن ریشه مو مسئله بسیاری از افراد جامعه هست. ریزش زیاد مو باعث هراس و نگرانی در افراد می شود. ولی خوشبختانه درمان های مختلفی هم جهت آن وجود دارد. تاکنون روش های متفاوتی جهت کنترل و درمان ریزش مو ارائه شده است است که ناکارآمدی اغلب آنها باعث شده است تا با گذشت مدت زمانی کوتاه، فراموش شوند. موهای ما نیاز دارند با استفاده از شامپوهای مناسب علاوه بر شستشو و رعایت نکات بهداشتی، ریشه های نیرومند تر و دوره رشد طولانی تری داشته باشند.

کافئین به تقویت ریشه های مو کمک می کند

اکنون که میل جامعه جهانی و بخش سلامت اکثر کشورهای دنیا به سمت وسوی درمان های طبیعی و گیاهی سوق پیدا کرده هست، گرایش و میل به اغلب افرادی که با ریزش مو مواجهه شده است اند نیز به این سمت و سو رفته است.

دکتر «کلنک» سرپرست تیم تحقیقات آلمانی، در زمینه مواظبت از مو، با ماده موثر کمپلکس کافئین، گفت: کافئین یک ماده بسیار فعال و محرک است و همانطور که باعث اصلاح عملکرد ذهنی و توان افراد می گردد، مصرف موضعی آن باعث ایجاد همین حالت در ریشه های مو می شود. قبل از آنکه ریشه های مو تحلیل رفته و ضعیف شوند کافئین به یاری آنها می آید.

کافئین، همانطور که باعث اصلاح عملکرد ذهنی و توان افراد می گردد، مصرف موضعی آن باعث ایجاد همین حالت در ریشه های مو می‌شود. 

وی در مورد عملکرد دقیق محصولات حاوی کمپلکس کافئین، اظهارداشت: کمپلکس کافئین ریشه های مو را در برابر تاثیر عوامل مخرب حفاظت می کند و در صورتی که این اثر حمایتی وجود نداشته باشد فاز رشد موها کوتاه و کوتاه تر شده است و شاهد ریزش سریع هنگام موها خواهیم بود.

وی اعتقاد هست، کمپلکس کافئین با مهار تستسترون که عامل مهم ریزش مو هست، موجب طولانی تر شدن فاز رشد موها می گردد که در نتیجه آن ریشه های مو، طولانی مدت تر به رشد و نمو خود ادامه می دهند. از دیگر مزایای استفاده از این شامپوها می توان به قدرت جذب بالای آنها اشاره کرد. این در حالی است که تامین کافیین از منابع خوراکی به خاطر وجود سیستم گوارشی هیچ گونه اثر مثبتی بر ریزش مو ندارد.

وی با اشاره به این توصیه که آیا یک شامپو می تواند همه این کارها را انجام دهد، گفت: بله، می تواند. ولی توصیه مهم استفاده ازتکنولوژی پیشرفته ای است که قادر باشد با تولید ناقل های اختصاصی، کمپلکس کافئین را در وقت مناسب به ریشه های مو برساند. فرمولاسیون شامپوهای دارای کمپلکس کافیین به نحوی طراحی شده است که بتواند مقدار مورد نیاز از کافئین را در ظرف کوتاه ترین وقت به ریشه های مو برساند.

کافئین به تقویت ریشه های مو کمک می کند

واژه های کلیدی: کافئین | کافئین | استفاده | درمان ریزش مو | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog