خردل وحشی حکایت پادشاه عربستان عربستان سعودی

خردل وحشی: حکایت پادشاه عربستان عربستان سعودی بین الملل ملک سلمان عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ساختن صدای خواننده با دستگاه صحت دارد / مازیار عصری

خواننده پاپ گفت: یکی از دلایل زیاد کردن بی رویه تعداد خواننده‌ها، علم دیجیتال است چون در زمانی که علم آنالوگ وجود داشت خواننده باید به طور یقین با علم موسیقی آش

ساختن صدای خواننده با دستگاه صحت دارد / مازیار عصری

مازیار عصری: ساختن صدای خواننده با دستگاه صحت دارد

عبارات مهم : آشنایی

خواننده پاپ گفت: یکی از دلایل زیاد کردن بی رویه تعداد خواننده ها، علم دیجیتال است چون در زمانی که علم آنالوگ وجود داشت خواننده باید به طور یقین با علم موسیقی آشنایی داشت تا بتواند اثری را بخواند ولی در شرایط کنونی اوضاع عوض کردن کرده و عنوان جا افتاده در بین مردم مبنی بر اینکه صدای فلان خواننده را با دستگاه درست می کنند، صحت دارد.

مازیار عصری خواننده موسیقی پاپ در گفت وگو با میزان گفت: شرایط کنونی برایخواننده ها زمینه ای مناسب را فراهم آورده تا بتوانند استعدادهای موسیقایی خود را در معرض نمایش بگذارند که در چنین شرایطی ، خواننده های جوان باید وقت را غنیمت بشمارند.

این هنرمند عرصه موسیقی ادامه داد: بازار فعلی موسیقی رقابتی شده است در حالی که در سال های ۸۴ و ۸۵ تنها حدود ۱۵ تا ۱۶ خواننده فعالیت می کردند و کارهایشان را در قالب آلبوم و یا اجراهای تلویزیونی ارائه می دادند ولی هم اکنون تعداد خواننده ها سربه فلک می کشد.

خواننده قطعه “راز”توضیح داد: یکی از دلایل زیاد کردن بی رویه تعداد خواننده ها، علم دیجیتال است چون در زمانی که علمآنالوگ وجود داشت خواننده باید به طور یقین با علم موسیقی آشنایی داشت تا بتواند اثری را بخواند ولی در شرایط کنونی اوضاع عوض کردن کرده و عنوان جا افتاده در بین مردم مبنی بر اینکه صدای فلان خواننده را با دستگاه درست می کنند، صحت دارد.

وی یادآور شد: اگر یک خواننده از هوش خود استفاده کند و با علم دیجیتال آشنایی داشته باشد، می تواند در مدت وقت شب تا صبح یک قطعه موسیقی را تولید کند و آن را روی اینترنت قرار دهد تا همه آن را گوش بدهند و این عنوان در حالی است که در آن سال ها ما جهت انتشار قطعه های موسیقی، مسیرهای طولانی را طی می کردیم.

ساختن صدای خواننده با دستگاه صحت دارد / مازیار عصری

خواننده پاپ افزود: شرایط کنونی تولید قطعه ها به موسیقی و گوش شنونده آسیب وارد می کند ، به این معنا که هر روز یک نفر اوج می آید و کارش مورد استقبال قرار می گیرد ولی فردای آن روز چون چیزی جهت ارائه دادن ندارد، از یادها می رود و با این حال خواننده هایی که استخوان دار هستند و سواد و تجربه کافی در عرصه موسیقی را دارند، هنوز هم مشغول فعالیت هستند.

عصری تصریح کرد: پیش تر شرایط به گونه ای بود که خود خواننده مجوز آلبوم را دریافت می کرد و آن را جهت پخش در اختیار شرکت ها قرار می داد ولی هم اکنون شرایط بهتر شده است و شرکت ها باید جهت دریافت مجوز اثر موردنظر اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: روند دریافت مجوز سریع تر جهت بخش های متفاوت یک آلبوم موسیقی خیلی بهتر شده است و این اوضاع باعث می شود که آثار تولیدی یک خواننده تازگی خود را از دست ندهد.

خواننده پاپ گفت: یکی از دلایل زیاد کردن بی رویه تعداد خواننده‌ها، علم دیجیتال است چون در زمانی که علم آنالوگ وجود داشت خواننده باید به طور یقین با علم موسیقی آش

واژه های کلیدی: آشنایی | دریافت | دستگاه | موسیقی | خواننده | خواننده | خواننده پاپ | اخبار فرهنگی و هنری

ساختن صدای خواننده با دستگاه صحت دارد / مازیار عصری

ساختن صدای خواننده با دستگاه صحت دارد / مازیار عصری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog